Bemiddeling van ambitieuze professionals in de Europese
Fashion, Lifestyle en Retail branche

zoek vacatures

Heb je ervaring in de Fashion, Lifestyle of Retailbranche? Schrijf je dan in en breng je carrière naar een next level. Of bekijk onze vacaturepagina op het gebied van Sales, Inkoop & Product Development, Merchandise & Planning, (online) Marketing & Communicatie, E-commerce, PR, Retail, Visual Merchandising, HR, Logistics & Supply Chain.

Ontdek jouw carriére mogelijkheden op hoofdkantoor niveau

GA

Ben jij een getalenteerde shopmanager? Ontdek jouw mogelijkheden

GA

Wil je op de hoogte blijven van directie posities?

GA

Werk je graag op flexibele basis?

GA

Testimonials
Testimonials kandidaten
Mascha was heel snel met feedback en communiceerde goed over de volgende te nemen stappen in het proces. Ze wist veel over het bedrijf te vertellen, de cultuur, de mensen en zorgde, waar nodig, dat ontbrekende info snel beschikbaar was. Verder stelde ik haar enthousiasme en support zeer op prijs.
Lees meer
Ellen van Beest is een hele leuke, enthousiaste en behulpzame consultant. Ik heb mijn sollicitatieproces met plezier ervaren!
Lees meer
Testimonials klanten
Bij Movers & Shakers gegrijpen ze heel goed wat wij als organisatie zoeken en weten welke kandidaten passen bij de DNA van Pandora en succesvol kunnen zijn binnen de cultuur van ons bedrijf.
Lees meer
Wat we zo fijn vinden aan de samenwerking met Movers & Shakers is het persoonlijke contact. Bij een nieuwe vacature komen ze altijd even langs om de sfeer te proeven en snappen daarom goed welke mensen passen bij het merk Rituals.
Lees meer

Onze klanten

Team

Yvonne-van-Vliet
Yvonne van Vliet

Oprichter en Chief Operations
yvonne@moversshakers.nl
+31 06 5474 6103

Mascha-Manassen
Mascha Manassen
Oprichter en Chief Marketing & Sales
mascha@moversshakers.nl
+31 06 5474 6105
Ananda-Erich
Ananda Erich
Consultant | Sales
ananda@moversshakers.nl
+31 06 2935 3482
Corinne van Elst

Consultant | Retail & Visual Merchandise
corinne@moversshakers.nl
+31 06 5263 2014

Hester Terpstra
Consultant | Purchasing, Merchandising & Logistics
hester@moversshakers.nl
+31 06 1479 8287
Ellen van Beest - Olthof
Consultant | Shopmanagement
ellen@moversshakers.nl
+31 06 2428 1190
Wendy Timmermans