Vanuit onze passie voor Fashion, Lifestyle en mensen hebben wij in 2010 Movers & Shakers opgericht. Na allebei meer dan 20 jaar in de branche te hebben gewerkt, hadden wij de overtuiging dat er behoefte was aan een recruitment bureau dat zich richt op mensen die echt het verschil weten te maken en weten hoe ze dingen voor elkaar moeten krijgen: The Movers & Shakers

Nu, een paar jaar later, bemiddelen wij voor kandidaten en opdrachtgevers in heel Europa en zijn wij continu op zoek naar toptalent voor banen in de Fashion, Retail & Lifestyle. We zijn er trots op dat we nog steeds dezelfde reacties krijgen als op de dag dat we begonnen: “Wij houden van jullie persoonlijke aanpak.” Dit is voor ons niet iets wat we doen, maar wie we zijn. Het geeft ons veel plezier in ons werk, en het levert ook resultaat op. Want hoe beter we je leren kennen, hoe beter we de match kunnen maken. En dat geldt voor zowel voor onze kandidaten als onze opdrachtgevers.

Let’s go and move something!

Mascha Manassen en Yvonne van Vliet, oprichters.

Team

Yvonne-van-Vliet
Yvonne van Vliet

Oprichter en Chief Operations
yvonne@moversshakers.nl
+31 06 5474 6103

Mascha-Manassen
Mascha Manassen
Oprichter en Chief Marketing & Sales
mascha@moversshakers.nl
+31 06 5474 6105
Ananda-Erich
Ananda Erich
Consultant | Sales
ananda@moversshakers.nl
+31 06 2935 3482
Ellen van Beest - Olthof
Consultant | Shopmanagement & Visual Merchandise
ellen@moversshakers.nl
+31 06 2428 1190
Hanny de Jong
Consultant | Shopmanagement & Visual Merchandise
hanny@moversshakers.nl
+31 06 2491 1000
Kimm Besselsen
Consultant | Retailmanagement
kimm@moversshakers.nl
+31 06 4400 6037
Rosi Schipper
Consultant | Design & Product Development
rosi@moversshakers.nl
+31 06 8316 4995
Wendy Timmermans

International Sales Manager Footwear
Meer weten?

Klik hier